Reklama

Funkcjonariusze KAS z Łomży zlikwidowali kolejny salon gier

16/11/2022 07:45

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali w Zambrowie salon gier hazardowych.

- Funkcjonariusze KAS z Łomży skontrolowali jeden z lokali w Zambrowie. W jego wnętrzu działał nielegalny salon gier hazardowych. Mundurowi przeprowadzili na 4 znajdujących się tam automatach eksperymenty kontrolne, które potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne automaty oraz znalezione podczas przeszukania notatki dot. rozliczeń za gry. 3 osoby przebywające w lokalu zostały przesłuchane - informuje podkom. Maciej Czarnecki z IAS w Białymstoku.

KAS przypomina, że organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzający tego typu gry muszą liczyć się z karą pieniężną 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

Reklama

zdj. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości