W Parku im. Jakuba Wagi, a może przy ul. Browarnej? Lokalizację kolejnego pojemnika w kształcie serca mogą wskazać mieszkańcy. W artykule zamieściliśmy ankietę.
Mieszkańcy Łomży mogą wskazać kolejne miejsce, gdzie pojawi się pojemnik na plastikowe nakrętki w kształcie serca. To nie tylko forma przypomnienia o segregowaniu surowców wtórnych, ale także możliwość uzyskania pieniędzy na leczenie, rehabilitację lub sprzęt specjalistyczny dla potrzebującej osoby. Ustawienie takiego pojemnika przed Urzędem Miejskim okazało się strzałem w dziesiątkę.
Teraz trzeba wybrać kolejną lokalizację. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej chce jednak wcześniej zasięgnąć opinii mieszkańców naszego miasta.
Do wyboru mamy aż 5 lokalizacji:
ul. Sybiraków (przy stacji rowerów)

Al. Legionów (przy dworcu)

teren w obrębie skrzyżowania ul. Bema i Prusa (przy Parku Jana Pawła II)

ul. Browarna (przy placu zabaw)

Park im Jakuba Wagi

Gdzie powinien pojawić się pojemnik? Zachęcamy do udziału w naszej ankiecie (poniżej):