Reklama

Gdzie powinien pojawić się pojemnik na nakrętki? [ANKIETA]

07/02/2020 12:39

W Parku im. Jakuba Wagi, a może przy ul. Browarnej? Lokalizację kolejnego pojemnika w kształcie serca mogą wskazać mieszkańcy. W artykule zamieściliśmy ankietę.

Mieszkańcy Łomży mogą wskazać kolejne miejsce, gdzie pojawi się pojemnik na plastikowe nakrętki w kształcie serca. To nie tylko forma przypomnienia o segregowaniu surowców wtórnych, ale także możliwość uzyskania pieniędzy na leczenie, rehabilitację lub sprzęt specjalistyczny dla potrzebującej osoby. Ustawienie takiego pojemnika przed Urzędem Miejskim okazało się strzałem w dziesiątkę.

Teraz trzeba wybrać kolejną lokalizację. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej chce jednak wcześniej zasięgnąć opinii mieszkańców naszego miasta.

Reklama

Do wyboru mamy aż 5 lokalizacji:

ul. Sybiraków (przy stacji rowerów)

Al. Legionów (przy dworcu)

teren w obrębie skrzyżowania ul. Bema i Prusa (przy Parku Jana Pawła II)

ul. Browarna (przy placu zabaw)

Park im Jakuba Wagi

Gdzie powinien pojawić się pojemnik? Zachęcamy do udziału w naszej ankiecie (poniżej):

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości