Reklama

Pobyt w hotelu zakończony w policyjnej celi. 28-latek i 47-latka przyznali się

13/09/2022 10:15

28-letni mężczyzna i 47-letnia kobieta postanowili spędzić noc w hotelu. Ostatecznie oboje trafili do policyjnej celi. Mieszkaniec Czerwonego Boru postanowił włamać się do pokoju innego z gości i ukraść laptopa, by następnie ukryć go w samochodzie swojej towarzyszki. Zapomniał, że 47-latka posiada narkotyki.

Zgłoszenie o kradzieży laptopa wpłynęło do dyżurnego KPP w Wyszkowie pod koniec minionego tygodnia. Sytuacja miała miejsce w jednym z hoteli na terenie powiatu wyszkowskiego.

- Z relacji pokrzywdzonego mężczyzny wynikało, że kiedy wrócił po pracy do hotelu okazało się, że jego pokój jest otwarty, a środku nie ma jego komputera. Policjantom, jak i pracownikom zajazdu zależało na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy - informuje mazowiecka policja. -Mundurowi o kradzież sprzętu zaczęli podejrzewać jednego z gości hotelowych, który przyjechał na nocleg z 47-letnią kobietą. Policjanci zanim przerwali ich pobyt w hotelu, postanowili sprawdzić auto kobiety. Kiedy podeszli do nissana zauważyli, że pod fotelem pasażera ukryty jest srebrny laptop. Zgłaszający od razu rozpoznał swój sprzęt.

Reklama

Policjanci udali się do pokoju 28-latka z powiatu zambrowskiego i jego towarzyszki. 

- Para była iście zaskoczona wizytą funkcjonariuszy. W trakcie przeszukania pokoju w plecaku mężczyzny policjanci odnaleźli i zabezpieczyli ładowarkę do skradzionego laptopa. Jakby tego było mało policjanci ujawnili w bieliźnie 47-latki amfetaminę - relacjonują mazowieccy policjanci.

28-letni mieszkaniec Czerwonego Boru usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. 47-latce z Marek zarzucono posiadanie narkotyków. Oboje przyznali się do zarzucanych im czynów. Mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia, natomiast kobiecie do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości