Reklama

"Jakby ktoś pytał" - Fabisz zapowiada premierę nowego singla [VIDEO]

24/09/2021 10:19

W najbliższą niedzielę (26.09) światło dzienne ujrzy najnowsza propozycja Marcina „Fabisza” Fabiszewskiego – „Jakby ktoś pytał”. To pierwszy solowy utwór artysty od 10 lat.

O twórczości Fabisza informowaliśmy już kilkukrotnie. Łomżyniak po dłuższej nieobecności wrócił do tworzenia muzyki, a efekty ciężkiej pracy możemy zobaczyć za pośrednictwem serwisu YouTube. To m.in. nagrany z Przemkiem Piotrowskim utwór „Światło” oraz „Tylko Słowo” z gościnnym udziałem Julity Kaczyńskiej, którą będziemy mogli zobaczyć w najnowszej edycji programu „The Voice of Poland”.

„Jakby ktoś pytał” to trzeci singiel Fabisza w tym roku i nie ostatni. Muzykę wyprodukował Adi Foxx z Lublina, a przygotowaniem klipu zajęli się: FoxNoirFilms , JinxProduction i Sebastian Kołodziejczyk. Ujęcia do teledysku nagrywane były w łomżyńskim studiu tatuażu „Las Canvas” oraz na dziedzińcu kamienicy przy ul. 3 Maja.

Reklama

Premiera w najbliższą niedzielę o godz. 15:00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości