Dr Jerzy Miller został uhonorowany medalem "Za zasługi na rzecz rozwoju sztuk i sportów walki w Polsce". Uroczysta gala odbyła się 9 października w Bydgoszczy.
Łomżyński trener taekwondo Jerzy Miller został doceniony przez Polską Federację Sztuk i Sportów Walki.
- Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, ukoronowanie mojej 44-letniej kariery zawodowej, jako zawodnika i trenera taekwondo – nie kryje wzruszenia dr Jerzy Miller, prezes Młodzieżowego Klubu Sportowego "Medyk" Łomża i trener klasy mistrzowskiej 5. dan.
W uroczystości uczestniczyli trenerzy z różnych sportów i sztuk walki z całego kraju. Gościem honorowym był Jerzy Konarski – prekursor taekwondo w Polsce, któremu federacja wręczyła nominację na 9. dan w tej dyscyplinie sportu.
zdj. UM Lomza