Reklama

KAS udaremniła przemyt e-papierosów wartych ponad 2 mln zł [FOTO]

15/11/2022 07:27

Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Bobrownikach udaremnili przemyt blisko 80 tys. szt. e-papierosów.

Mundurowi skontrolowali ciężarówkę wiozącą z Chin towar w postaci m.in. odzieży, zabawek oraz elektroniki. 

- W trakcie rewizji naczepy mundurowi znaleźli blisko 80 tys. szt. opakowań z e-papierosami. Kartony z kontrabandą wartą ponad 2 mln 300 tys. zł były ukryte pomiędzy towarami zgłoszonymi do odprawy celnej. Gdyby elektroniczne papierosy trafiły do nielegalnego obrotu, budżet państwa straciłby blisko 500 tys. zł - informuje podkom. Maciej Czarnecki z podlaskiej KAS.

Towar został zabezpieczony do postępowania karnego skarbowego, które prowadzi Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku.

Reklama

zdj. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości