Reklama

Kobieta z powiatu łomżyńskiego zakażona koronawirusem. Rośnie liczba osób z COVID-19

25/03/2020 20:39

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w naszym województwie. Zakażenie zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. - Jest to kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego - przekazuje Anna Idźkowska z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Stan kobiety określany jest jako dobry. Przebywa ona w kwarantannie domowej, zgodnie z zaleceniem lekarza.  

- Osoby z najbliższego kontaktu kobiety zostały objęte opieką epidemiologiczną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności - podaje w komunikacie Anna Idźkowska z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.                                                        

W sumie w województwie podlaskim mamy 10 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. W Polsce odnotowano już 1051 potwierdzonych przypadków zakażenia. 14 osób zmarło.

Reklama

To drugi łomżyński przypadek o którym dzisiaj informujemy:

Uwaga! Gdy w komunikacie służb jest mowa o powiecie łomżyńskim, to należy rozumieć, że chodzi o powiat łomżyński i miasto Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości