Reklama

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji

07/11/2022 12:23

Trzech mężczyzn prowadziło samochody będąc pod wpływem alkoholu. 46-latek, 56-latek oraz 60-latek stracili prawa jazdy. Grozi im kara do 2 lat więzienia.

W miniony weekend w ręce łomżyńskich policjantów wpadło trzech nietrzeźwych kierowców.

- Pierwszego z nich, niechlubnego rekordzistę, zatrzymali mundurowi z posterunku w Śniadowie. Funkcjonariusze patrolując gminę Miastkowo zatrzymali do kontroli toyotę. W trakcie rozmowy z jego kierowcą wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 46-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Kolejni nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Łomży na ul. Wojska Polskiego. 56-latek, który siedział za kierownicą volkswagena, miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Natomiast 60-latek, również z volkswagena przekroczył dopuszczalną prędkość o 34 km/h. Badanie alkomatem wykazało, że ma ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Mężczyźni stracili prawa jazdy, a za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości