Reklama

Komercyjne testy na koronawirusa również w Łomży. Ile kosztuje taka usługa?

16/06/2020 08:20

Od dzisiaj (16.06) mieszkańcy Łomży i regionu mają możliwość płatnego wykonania badania w kierunku obecności wirusa SARS-CoV2. Badaniami zajmą się pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

RCKiK w Białymstoku podaje, że wymazy pobierane będą we wtorki w i czwartki w godzinach 11.00 – 12.30 w namiocie ustawionym przy oddziale ratunkowym Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Badanie nie jest tanie, bo wymaga posiadania w portfelu 315 złotych. Płacić można wyłącznie gotówką.

Od wczoraj RCKIK wznowił również pracę białostockiego laboratorium dla klientów komercyjnych i prywatnych. Co najmniej dwa dni w tygodniu chętni będą mieli możliwość odpłatnego przebadania się pod kątem zakażenia COVID-19 metodą RT PCR. W Białymstoku punkt poboru znajduje się w klimatyzowanym kontenerze ustawionym obok wejścia głównego do budynku przy ul Skłodowskiej 23. Tam płatność możliwa jest jednak tylko przy pomocy karty.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości