Reklama

Konkurs “W mieście, co było mi rajem…”. Podziel się wspomnieniami i wygraj!

16/09/2021 15:08

Trwa konkurs “W mieście, co było mi rajem…”. Chętni mogą podzielić się wspomnieniami związanymi z Łomżą lub Ziemią Łomżyńską. Najlepsze teksty zostaną nagrodzone. Zgłaszać można się do 15 października.

“Przeżyłaś lub przeżyłeś tu swoje dzieciństwo, pierwsze zauroczenia, miłość? A może zakochałaś lub zakochałeś się w... Łomży?! A może właśnie wręcz przeciwnie - masz nie najlepsze wspomnienia związane z naszym miastem? Może znasz kogoś, kto wart jest popularyzacji - "cichych bohaterów dnia powszedniego" przecież nie brakuje... Siadaj i pisz! Nagrody czekają! I niech Cię nie ograniczają kompleksy, czy obawy. To jest konkurs dla każdego!” - zachęca Wawrzyniec Kłosiński z Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, które organizuje konkurs.

Prace (najlepiej w wersji elektronicznej, ale mogą też być czytelne rękopisy), należy przesyłać do 15 października na adres: Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, ul. Sienkiewicza 8, 18-400 Łomża lub elektronicznie: zgtpzl@lomzyniacy.org. 

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości