Reklama

Koronawirus. Bez nowych zakażeń w Łomży i okolicznych gminach

13/09/2020 10:44

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedemnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu sejneńskiego, hospitalizowana w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Augustowie,
  • dwóch starszych mężczyzn z powiatu augustowskiego, hospitalizowanych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Augustowie,
  • starsza kobieta z powiatu augustowskiego, hospitalizowana w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Augustowie,
  • kobieta w sile wieku z powiatu augustowskiego, hospitalizowana w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Augustowie,
  • dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • nastolatka z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku,
  • starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowany w Szpitalu MSWiA w Białymstoku,
  • starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa.

Od początku trwania epidemii w Polsce zarejestrowano 74 152 zakażeń, a 2 188 osób zmarło. W ciągu minionej doby wyzdrowiały 934 osoby. Łącznie w naszym kraju wyzdrowiało już 60 659 osób. W szpitalach przebywa 1 961 chorych na COVID-19. Pod respiratorem jest obecnie 86 pacjentów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości