Reklama

Koronawirus nie zwalnia. Kolejne nowe przypadki w regionie

12/09/2020 11:13

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku,
  • starsza kobieta z powiatu kolneńskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

Ministerstwo poinformowało o 603 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. W ciągu minionej doby wyzdrowiało 877 osób. Łącznie w naszym kraju wyzdrowiało już 59 725 osób.

Od początku trwania epidemii w Polsce zarejestrowano 73 650 zakażeń, a 2 182 osoby zmarły.

Zakażeni pacjenci zajmują 1946 szpitalnych łóżek, w tym 85 respiratorów. 90 216 osób jest na obowiązkowej kwarantannie. Nadzorem epidemiologicznym objęte są 7 343 osoby. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości