Reklama

Koronawirus. Nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego

15/07/2020 10:53

Po raz kolejny komunikat Biura Wojewody Podlaskiego zawiera tylko jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzony pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego. Tym razem dodatni wynik testu otrzymała mieszkanka powiatu hajnowskiego.

To przebywająca w izolacji domowej młoda kobieta. Biuro Wojewody Podlaskiego informuje, że osoby z jej najbliższego kontaktu zostały objete opieką epidemiologiczną. 

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 904 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 38 721/1 594 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W Podlaskiem wyzdrowiało kolejnych 16 osób (w sumie 720): starsza kobieta, starszy mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, młoda kobieta i dwie starsze kobiety z powiatu grajewskiego, trzy kobiety w sile wieku, nastolatka, starszy mężczyzna, młoda kobieta i starsza kobieta z Białegostoku, młoda kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego oraz starszy mężczyzna z Suwałk.

Reklama

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl -http://www.gov.pl/koronawirus.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości