Sanepid otrzymał już potwierdzenie ozdrowienia kolejnej zakażonej osoby z powiatu łomżyńskiego. Oznacza to, że w Łomży i powiecie łomżyńskim jest tylko jedno "aktywne" zakażenie koronawirusem.
Dotychczas na terenie działania łomżyńskiego sanepidu potwierdzono 40 przypadków zakażenia (21 osób - Łomża, 19 - powiat łomżyński). Wszystkie 21 osób z Łomży chorobę pokonało.
Z "koronawirusowej mapy" znika też powiat - sanepid poinformował dziś o ozdrowieniu kobiety w sile wieku z powiatu łomżyńskiego. Oznacza to, że w powiecie łomżyńskim jest tylko jedna osoba uznawana za zakażoną. Jej wyniki powinny przyjść w przyszłym tygodniu.
Dziś na terenie PSSE w Łomży w kwarantannie przebywa 109 osób (55 - powiat łomzyński, 54 - Łomża).