Reklama

Koronawirus. Tylko jedna osoba zakażona w powiecie łomżyńskim

29/05/2020 09:24

Sanepid otrzymał już potwierdzenie ozdrowienia kolejnej zakażonej osoby z powiatu łomżyńskiego. Oznacza to, że w Łomży i powiecie łomżyńskim jest tylko jedno "aktywne" zakażenie koronawirusem.

Dotychczas na terenie działania łomżyńskiego sanepidu potwierdzono 40 przypadków zakażenia (21 osób - Łomża, 19 - powiat łomżyński). Wszystkie 21 osób z Łomży chorobę pokonało.

Z "koronawirusowej mapy" znika też powiat - sanepid poinformował dziś o ozdrowieniu kobiety w sile wieku z powiatu łomżyńskiego. Oznacza to, że w powiecie łomżyńskim jest tylko jedna osoba uznawana za zakażoną. Jej wyniki powinny przyjść w przyszłym tygodniu.

Dziś na terenie PSSE w Łomży w kwarantannie przebywa 109 osób (55 - powiat łomzyński, 54 - Łomża).

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości