Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o pięciu kolejnych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców Łomży. To trzech mężczyzn i dwie kobiety. W naszym mieście jest już łącznie 20 "aktywnych" zakażeń, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
·starszy mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
·dwóch mężczyzn w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
·starsza kobieta z Łomży, izolacja domowa
·kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
·starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
·starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
·mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
·kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
·starszy mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku.
W Łomży i powiecie łomżyńskim jest już łącznie 21 "aktywnych" zakażeń, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów (20- miasto, 1 - powiat)
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 736 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 32 527/1 375 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).