Reklama

Koronawirus w Łomży. Pięć nowych przypadków w naszym mieście

23/06/2020 10:30

Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o pięciu kolejnych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców Łomży. To trzech mężczyzn i dwie kobiety. W naszym mieście jest już łącznie 20 "aktywnych" zakażeń, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

·starszy mężczyzna z Łomży, izolacja domowa

·dwóch mężczyzn w sile wieku z Łomży, izolacja domowa

·starsza kobieta z Łomży, izolacja domowa

·kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa

·starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa

·starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa

Reklama

·mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa

·kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa

·starszy mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku.

W Łomży i powiecie łomżyńskim jest już łącznie 21 "aktywnych" zakażeń, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów (20- miasto, 1 - powiat) 

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 736 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 32 527/1 375 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości