Reklama

Koronawirus wyhamował

13/07/2020 10:39

Nie ma nowych przypadków koronawirusa w naszym regionie - wynika z najnowszych danych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

W dzisiejszym komunikacie Biura Wojewody Podlaskiego nie ma informacji o nowych przypadkach koronawirusa, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Służby wojewody poinformowały dziś o  dwunastu kolejnych osobach, które wyzdrowiały z koronawirusa. To: młoda kobieta i młody mężczyzna, dwoje dzieci, kobieta w sile wieku i starsza kobieta z powiatu augustowskiego; młoda kobieta i młody mężczyzna z Białegostoku,  starsza kobieta, kobieta w sile wieku, młoda kobieta i młody mężczyzna z powiatu białostockiego. W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiały do tej pory 664 osoby.

Reklama

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 38 190/1 576 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Przypomnijmy, że ostatni raz o nowych zachorowaniach w Łomży i powiecie łomżyńskim dowiedzieliśmy się w czwartek (9.07). Od tamtej pory nowych przypadków w naszym najbliższym regionie nie przybyło.

fot. PUW

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości