Nie ma nowych przypadków koronawirusa w naszym regionie - wynika z najnowszych danych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.
W dzisiejszym komunikacie Biura Wojewody Podlaskiego nie ma informacji o nowych przypadkach koronawirusa, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Służby wojewody poinformowały dziś o dwunastu kolejnych osobach, które wyzdrowiały z koronawirusa. To: młoda kobieta i młody mężczyzna, dwoje dzieci, kobieta w sile wieku i starsza kobieta z powiatu augustowskiego; młoda kobieta i młody mężczyzna z Białegostoku, starsza kobieta, kobieta w sile wieku, młoda kobieta i młody mężczyzna z powiatu białostockiego. W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiały do tej pory 664 osoby.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 38 190/1 576 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Przypomnijmy, że ostatni raz o nowych zachorowaniach w Łomży i powiecie łomżyńskim dowiedzieliśmy się w czwartek (9.07). Od tamtej pory nowych przypadków w naszym najbliższym regionie nie przybyło.
fot. PUW