Reklama

Koronawirus: Znane są już wyniki badań pacjentów ze szpitala w Grajewie

06/03/2020 09:16

Pacjenci, którzy są na obserwacji w szpitalu w Grajewie nie mają koronawirusa - przekazuje Polskie Radio Białystok.

- Uzyskaliśmy już wyniki testów. Dwa wyniki są ujemne, także sytuacja jest ustabilizowana, pacjenci są w dobrej kondycji, nie zgłaszają żadnych dolegliwości, więc sprawę na ten moment mamy opanowaną. Będą  pacjenci przekazani do tej tak zwanej kwarantanny domowej pod kontrolą  przedstawicieli Sanepidu, do 14 dni od momentu potencjalnego kontaktu ze  źródłem zakażenia - mówi Polskiemu Radiu Białystok dyrektor placówki Sebastian Wysocki.

Przypomnijmy, że pacjenci, którzy trafili do grajewskiego szpitala to mieszkaniec i mieszkanka Szczuczyna. Małżeństwo podróżowało z Niemiec do Polski razem z mężczyzną, u którego wykryto obecność koronawirusa.

Reklama

Koronawirus nie został również potwierdzony u pacjentki hospitalizowanej w Łomży. Pierwsze badanie laboratorium Państwowego Zakładu Higieny dało wynik ujemny. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości