Reklama

Kradzież pod okiem kamery. Strażnicy miejscy zatrzymali podejrzaną

26/10/2022 12:13

Strażnicy miejscy z Łomży zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież telefonu komórkowego. Pomocny okazał się monitoring.

Wczoraj (25.10) do siedziby Straży Miejskiej zgłosiła się młoda kobieta, która poinformowała, że skradziono jej komórkę. Miało do tego dojść chwilę wcześniej w poczekalni łomżyńskiego dworca.

– Od razu podjęliśmy czynności mające na celu ujęcie kobiety i już po kilkunastu minutach od zgłoszenia, została ona zatrzymana niedaleko miejsca zdarzenia. 42-latka przekazana została przez strażników patrolowi policji i przewieziona do KMP, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie – informuje Paweł Żebrowski, Komendant Straży Miejskiej Łomży, który to wraz z drugim strażnikiem dokonał ujęcia podejrzanej.

Reklama

Właścicielka odzyskała swój telefon. Dzięki monitoringowi oraz sprawnemu działaniu funkcjonariuszy łomżyńskiej Straży Miejskiej już wielokrotnie udawało się wykryć sprawców nie tylko różnego rodzaju wykroczeń, ale też niebezpiecznych przestępstw.

zdj. UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości