Reklama

Ktoś ukradł świerk i zniszczył nową iluminację!

16/12/2020 08:32

"Z terenu tzw. „alejek” pomiędzy ulicami Reymonta i Prusa, w pobliżu Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma wycięty i skradziony został świerk. Zniszczona została także jedna z zakupionych w tym roku iluminacji." - informują miejscy urzędnicy.

Pień po wyciętym drzewku zauważył 10 grudnia pracownik MPGKiM w Łomży. Jeszcze tego samego dnia anonimowy mieszkaniec miasta poinformował Przedsiębiorstwo, że późnym wieczorem 9 grudnia widział oddalających się ludzi z wyciętym drzewem. 

"Kradzież świerka została zgłoszona na policję, która obecnie analizuje monitoring i poszukuje złodziei." - przekazują urzędnicy. 

To jednak nie wszystko, bo ponad tydzień temu zniszczony został także orzech, którego trzymała 3-metrowa wiewiórka. To jedna z nowych, zakupionych w tym roku przez Miasto iluminacji. Naprawą ozdoby zajmują się pracownicy MPGKiM. 

Reklama

Z gorącym apelem o uszanowanie mienia publicznego, zwraca się zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki. 

– Dbajmy o nasze dobro wspólne. Jeżeli jesteśmy świadkiem dewastacji lub kradzieży, to interweniujmy powiadamiając odpowiednie służby.

 fot. MPGKiM/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama