Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie.
- To kobieta w sile wieku z Łomży, młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu łomżyńskiego. Wszyscy są w dobrym stanie i przebywają w kwarantannie domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną – informuje w specjalnym komunikacie Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
W sumie mamy 13 potwierdzonych laboratoryjnie przypadków zakażenia koronawirusem COVID-19 w województwie podlaskim. W Polsce odnotowano już łącznie 1221 zakażenia koronawirusem, a 16 osób zmarło.