Reklama

Ławki wracają na swoje miejsce, toaleta już czynna [FOTO]

07/08/2019 13:01

Od soboty czynna jest toaleta znajdująca się Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma. Jednocześnie na swoje miejsce wracają ławki, które zniknęły z powodu dewastacji.

Jak przekazuje Ratusz, od soboty czynna jest toaleta znajdująca się w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma, a dokładniej w rejonie ul. Prusa. Termin jej otwarcia został przesunięty "ze względu na konieczność uzyskania odpowiednich zezwoleń od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego".

Otwarciu nieczynnej dotychczas toalety będzie towarzyszył powrót ławek, które zniknęły z parku z powodu ich dewastacji i konieczności napraw.

- W najbliższych dniach będą one wracały na swoje miejsce. Co smutne, zdarzały się również kradzieże sadzonek roślin rosnących w Parku. Dlatego apelujemy o to, by dbać o dobro wspólne i przypominamy, że teren Parku objęty jest monitoringiem wizyjnym - przekazuje Ratusz, apelując przy okazji otwarcia toalety o zachowanie czystości oraz dbanie o mienie należące do wszystkich.

Reklama

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości