O godz. 15.30 rozpoczynamy transmisję NA ŻYWO z konferencji prasowej Agnieszki Barbary Muzyk - kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Łomży. To już drugie spotkanie zorganizowane po I turze wyborów samorządowych. Zapraszamy do oglądania.