Do 5 lat więzienia grozi 63-latkowi, który wpadł w ręce policjantów z łomżyńskiej patrolówki. Mężczyzna jechał skuterem pomimo obowiązującego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami.
Mężczyzna jechał skuterem al. Piłsudskiego w Łomży. Policjanci zwrócili na niego uwagę, bo poruszał się całą szerokością jezdni.
- Zatrzymany do kontroli mężczyzna był trzeźwy, mimo to nie umiał wytłumaczyć swojego stylu jazdy. W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że 63-latek posiada zakaz kierowania wszelkimi pojazdami obowiązujący do stycznia przyszłego roku - podaje oficer prasowy KMP w Łomży.
Jednoślad został odholowany na strzeżony parking, a zatrzymany mężczyzna odpowie za swoje postępowanie przed sądem.
zdj. KMP w Łomży / ilustracyjne