Reklama

Łomża: Katarzyna Jarocka przewodniczącą związku pielęgniarek i położnych

06/03/2019 16:36

Pielęgniarka z 32-lenim stażem została nową przewodniczącą Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych ZOZ przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. - Jeżeli chodzi o wybory to jestem bardzo wdzięczna koleżankom i kolegom, którzy zaufali mi i wybrali moją kandydaturę na przewodniczącą - komentuje Katarzyna Jarocka.

Wybory uzupełniające do Zarządu OZZPiP ZOZ przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbyły się 28 lutego 2019 roku, około miesiąc po rezygnacji z tej funkcji Izabeli Metelskiej.

Nową przewodniczącą organizacji została  mgr Katarzyna Jarocka, pielęgniarka ze specjalizacją chirurgiczną z 32-letnim stażem pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Od 1996 roku pracuje na oddziale ratunkowym.

- Jeżeli chodzi o wybory to jestem bardzo wdzięczna koleżankom i kolegom, którzy zaufali mi i wybrali moją kandydaturę na przewodniczącą. Mam nadzieję, że spełnię ich oczekiwania i wspólnie będziemy pracować razem z zarządem tak jak do tej pory pracowaliśmy - komentuje Katarzyna Jarocka

Reklama

Jak zapewnia nowa przewodnicząca, obecnie sytuacja porozumienia pielęgniarek z dyrekcją jest opanowana, porozumienie zostało uznane, a pielęgniarki mają już wypłacone pieniądze. Teraz pielęgniarki czekają na nowego dyrekora. 

Obecny skład zarządu przedstawia się następująco:

Przewodnicząca - Katarzyna Jarocka

Wiceprzewodnicząca - Krystyna Dąbrowska

Skarbnik - Ewa Kowalewska

Sekretarz - Barbara Szponka - Grzymała

Katarzyna Jarocka startowała w ubiegłorocznych wyborach samorządowych do Rady Miejskiej Łomży z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Mariusza Chrzanowskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości