Miasto szuka dyrektorów do trzech łomżyńskich przedszkoli. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca.
Prezydent Łomży ogłosił dziś konkursy na stanowiska dyrektorów trzech przedszkoli.
Kandydaci mogą składać swoje oferty do 28 czerwca. W ogłoszeniach o konkursach nie ma żadnych dodatkowych wymagań, poza określonymi w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.
Ogłoszenia o konkursach na stanowisko dyrektora dotyczą przedszkoli nr 2, 5 i 15. Osoby, które zdecydują się ubiegać o to te stanowiska, będą musiały przedstawić uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz swoją koncepcję funkcjonowania i rozwoju przedszkola oraz załączyć niezbędne dokumenty, których długa lista została zawarta w ogłoszeniach.
Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Łomży. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
Autor zdjęcia: Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży