Reklama

Łomża: Mariusz Obrycki dyrektorem szpitala. To już pewne

12/04/2019 16:04

Zarząd województwa powołał dzisiaj Mariusza Obryckiego na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Miesięczne wynagrodzenie nowego dyrektora ustalono na kwotę 14 tys. złotych.

Zarząd województwa uchwałą z dnia 12 kwietnia 2019 roku powołał Mariusza Obryckiego na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży na okres 6 lat od dnia 15 kwietnia 2019 r. do dnia 14 kwietnia 2025 r. Tego samego dnia zarząd podjął uchwałę, w której przyznał nowemu dyrektorowi wynagrodzenie miesięczne w wysokości 14 tys. złotych.

Obrycki pracował wcześniej jako kierownik działu technicznego i obsługi gospodarczej w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem, pełnił też funkcję kierownika delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia w Łomży.

Reklama

Nowego dyrektora czeka sporo wyzwań, m.in. spory zbiorowe w łomżyńskim szpitalu. Obrycki zastąpił na tym stanowisku Romana Nojszewskiego, którego zarząd województwa odwołał w 2019 roku.

Zarząd podjął też uchwałę w sprawie "odmowy uwzględnienia wniosku xxxx o stwierdzenie nieważności  postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży", odmawiając uwzględnienia tego wniosku. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości