Reklama

Łomża: Pierwszy zakażony koronawirusem jest już zdrowy. Pacjenci szpitala z pozytywnymi wynikami [AKTUALIZACJA]

27/04/2020 09:32

Wyzdrowiał łomżyński pacjent "zero". Zakażenie koronawirusem u mężczyzny w średnim wieku z Łomży potwierdzone zostało 21 marca.

Julia Gulanowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży informuje dziś o trzech osobach, które wyzdrowiały po zakażeniu koronawirusem. To młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, kobieta w sile wieku z Łomży oraz mężczyzna w średnim wieku z Łomży (pacjent "zero").

Obecnie na terenie działania łomżyńskiego sanepidu w kwarantannie przebywają 184 osoby (94 - powiat, 88 - Łomża). Nowych przypadków zakażeń koronawirusem nie odnotowano. 

[AKTUALIZACJA] 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś rano o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

Reklama
  • ·starsza kobieta z powiatu hajnowskiego
  • ·mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego
  • ·dwie starsze kobiety z powiatu bielskiego

Wszyscy są hospitalizowani w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. 

W sumie w województwie podlaskim mamy 365 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 11 761/539 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości