Wyzdrowiał łomżyński pacjent "zero". Zakażenie koronawirusem u mężczyzny w średnim wieku z Łomży potwierdzone zostało 21 marca.
Julia Gulanowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży informuje dziś o trzech osobach, które wyzdrowiały po zakażeniu koronawirusem. To młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, kobieta w sile wieku z Łomży oraz mężczyzna w średnim wieku z Łomży (pacjent "zero").
Obecnie na terenie działania łomżyńskiego sanepidu w kwarantannie przebywają 184 osoby (94 - powiat, 88 - Łomża). Nowych przypadków zakażeń koronawirusem nie odnotowano.
[AKTUALIZACJA]
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś rano o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wszyscy są hospitalizowani w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
W sumie w województwie podlaskim mamy 365 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 11 761/539 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).