Łomżyńscy policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży katalizatora, do której doszło przy ul. Prusa.
We piątek (21.10), ok. godz. 7:50, mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży katalizatora. Złodziej wyjął go z toyoty auris zaparkowanej przy ul. Prusa w Łomży. Właściciel oszacował straty na 3 tys. zł.
Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy i ustalenia sprawców kradzieży.
To następny przypadek kradzieży katalizatora w naszym mieście w tym roku. Zobacz też: Ukradli katalizator, Kradzież katalizatora w Łomży. Kolejny przypadek w tym roku