Reklama

Łomża. Przepadł kolejny katalizator

21/10/2022 14:27

Łomżyńscy policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży katalizatora, do której doszło przy ul. Prusa.

We piątek (21.10), ok. godz. 7:50, mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży katalizatora. Złodziej wyjął go z toyoty auris zaparkowanej przy ul. Prusa w Łomży. Właściciel oszacował straty na 3 tys. zł. 

Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy i ustalenia sprawców kradzieży.

To następny przypadek kradzieży katalizatora w naszym mieście w tym roku. Zobacz też: Ukradli katalizatorKradzież katalizatora w Łomży. Kolejny przypadek w tym roku

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości