Nieustalony dotąd sprawca zniszczył tzw. zaczytaną ławeczkę, która od dłuższego czasu zdobi Park Jana Pawła II w Łomży. Kolorowa ławka w kształcie otwartej książki została pomalowana czarnym sprayem.
Co skłoniło sprawcę do zniszczenia ławeczki? Ciężko znaleźć wytłumaczenie dla tego typu czynu. O incydencie wie już Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Jak przekazała nam dyrektor Bernadeta Krynicka, sprawa zostanie zgłoszona policji.
Znajdująca się w Parku Jana Pawła II ławeczka ma promować czytelnictwo, kulturę i sztukę wśród mieszkańców naszego miasta. Niektórym najwyraźniej się to nie podoba...