Reklama

Łomża: Wielkanoc w MPWiK [FOTO]

17/04/2019 07:00

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zebrali się na corocznym spotkaniu Wielkanocnym. Oprócz życzeń i błogosławieństwa, na załogę czekał zastawiony stół z przysmakami.

Obecny na spotkaniu zastępca prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski podkreślił zaangażowanie i wysiłek pracowników MPWiK w funkcjonowanie miasta, życząc wodociągowcom przede wszystkim spokoju. Życzenia przekazał pracownikom również prezes spółki Mariusz Konopka, a ojciec Andrzej Makowski - gwardian Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży wprowadził zebranych w duchową atmosferę, błogosławiąc następnie wielkanocne potrawy.

- Spotykamy się w okresie świąt Wielkiej Nocy, w której dokonało się zwycięstwo życia nad śmiercią, prawdy nad kłamstwem i dobra nad złem. Zwycięstwo w osobie Jezusa Chrystusa, który powstał z martwych – mówił, życząc wszystkim zgromadzonym głębokich przeżyć Triduum Paschalnego.

Reklama

fot. UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości