Kolejna kradzież samochodu w Łomży. Łupem przestępców padło BMW serii 7.
Zgłoszenie w tej sprawie łomżyńscy policjanci otrzymali dziś o godz. 7:30. Tym razem przestępcy wybrali BMW 740 zaparkowane przy ul. Poligonowej w Łomży. Do kradzieży doszło w okresie od 18 listopada do dzisiejszego poranka.
Wartość BMW z 2012 roku oszacowano na 75 tys. zł. Sprawę kradzieży wyjaśnia teraz policja.