Reklama

Łomża. Złodzieje ukradli BMW serii 7

21/11/2022 11:20

Kolejna kradzież samochodu w Łomży. Łupem przestępców padło BMW serii 7.

Zgłoszenie w tej sprawie łomżyńscy policjanci otrzymali dziś o godz. 7:30. Tym razem przestępcy wybrali BMW 740 zaparkowane przy ul. Poligonowej w Łomży. Do kradzieży doszło w okresie od 18 listopada do dzisiejszego poranka. 

Wartość BMW z 2012 roku oszacowano na 75 tys. zł. Sprawę kradzieży wyjaśnia teraz policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości