Reklama

Łomżyński sanepid otrzymał samochód

07/04/2020 13:43

To jeden z sześciu samochodów, które przekazano dzisiaj (7.04) stacjom sanitarno-epidemiologicznym w województwie podlaskim. Auta mają służyć m.in. do transportu materiału biologicznego.

Samochody uroczyście przekazał wojewoda Bohdan Paszkowski, wraz z szefową Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Elżbietą Kraszewską i jej zastępcą Bawłem Buczko. 

Oficjalnie do Białegostoku trafiło 6 samochodów, ale tylko 1 będzie służył w WSSE. Pozostałe  pojazdy trafiły do PSSE w Łomży, Wysokiem Mazowieckiem, Hajnówce, Augustowie i Sejnach. Auta mają służyć o celów służbowych m.in. do transportu materiału biologicznego.

Darowizny zostały przekazane przez firmę FUTURA LEASING (Grupa PKO BP) dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a następnie do WSSE w całym kraju.

Reklama

Przypomnijmy, wcześniej dwa ople insignia trafiły do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.  

fot. WSSE Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości