Reklama

ŁSM zaczyna grzać

16/09/2022 14:43

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa podjęła decyzję o rozpoczęciu sezonu grzewczego.

W ŁSM rozpoczyna się sezon grzewczy. 

- W dniu dzisiejszym zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży wystąpił do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży  o dostawy ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania do budynków ŁSM w Łomży - informuje Piotr Pawłowski, członek zarządu ŁSM w Łomży.

Jak wyjaśnia, jest to odpowiedź na głosy mieszkańców. Spółdzielnia uwzględniła również fakt, że zgodnie z prognozami synoptyków, nadchodzą chłodne dni. 

Ciepło pojawi się w najbliższym czasie w 186 budynkach.

Reklama

Jednocześnie ŁSM zapewnia, że rozliczenia za poprzedni sezon grzewczy dokonywane są na czas.

- Brak jest jakichkolwiek opóźnień w sprawie rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania i następuje to zgodnie z Regulaminem Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi Dział 3. Rozdz.3 Rozliczanie kosztów centralnego ogrzewania - tłumaczy Piotr Pawłowski.

Natomiast SM “Perspektywa” nie ustaliła jeszcze daty rozpoczęcia sezonu grzewczego. 

Jak przekazał nam Robert Chaberek z SM “Perspektywa”, temat ten będzie omawiany na poniedziałkowym spotkaniu.

Reklama

Ciepła nie ma również w mieszkaniach, które znajdują się w zasobach Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży.

Z kolei ze Spółdzielnią Budownictwa Mieszkaniowego “Jedność” nie udało nam się skontaktować. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości