Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa podjęła decyzję o rozpoczęciu sezonu grzewczego.
W ŁSM rozpoczyna się sezon grzewczy.
- W dniu dzisiejszym zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży wystąpił do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży o dostawy ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania do budynków ŁSM w Łomży - informuje Piotr Pawłowski, członek zarządu ŁSM w Łomży.
Jak wyjaśnia, jest to odpowiedź na głosy mieszkańców. Spółdzielnia uwzględniła również fakt, że zgodnie z prognozami synoptyków, nadchodzą chłodne dni.
Ciepło pojawi się w najbliższym czasie w 186 budynkach.
Jednocześnie ŁSM zapewnia, że rozliczenia za poprzedni sezon grzewczy dokonywane są na czas.
- Brak jest jakichkolwiek opóźnień w sprawie rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania i następuje to zgodnie z Regulaminem Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi Dział 3. Rozdz.3 Rozliczanie kosztów centralnego ogrzewania - tłumaczy Piotr Pawłowski.
Natomiast SM “Perspektywa” nie ustaliła jeszcze daty rozpoczęcia sezonu grzewczego.
Jak przekazał nam Robert Chaberek z SM “Perspektywa”, temat ten będzie omawiany na poniedziałkowym spotkaniu.
Ciepła nie ma również w mieszkaniach, które znajdują się w zasobach Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży.
Z kolei ze Spółdzielnią Budownictwa Mieszkaniowego “Jedność” nie udało nam się skontaktować.