Reklama

Mechanica znowu zagra przed warsztatem

01/09/2017 06:21

Nowogrodzka 160. Pod tym adresem już po raz trzeci rozbłysną światła i rozbrzmią ostre riffy gitar wsparte głębokim basem i szybką perkusją. Podobnie jak rok i dwa lata wcześniej przed warsztatem samochodowym zorganizowany zostanie koncert dla fanów ciężkich, metalowych brzmień.

Mechanica fest vol. 3 - tak organizator całego zamieszania Adam Kwiatkowski nazwał wydarzenie, które jutro zatrzęsie okolicą prowadzonego przez niego przy ul. Nowogrodzkiej warsztatu.

- Pierwszy raz robiliśmy to z mniejszym rozmachem, bez świateł i nagłośnienia. Tym razem dopisuje pogoda, dopisuje frekwencja, jest świetna zabawa – mówił w ubiegłym roku Adam Kwiatkowski, organizator niecodziennego koncertu, który jednocześnie jest członkiem grupy Mechanica specjalizującej się w coverach klasyków thrash metalu - zespołu Metallica.

Reklama

Na koncercie, oprócz oczywiście grupy Mechanica, wystąpią zespoły MadBee i SMOOTHNI. Wstęp na imprezę na placu obok Powiatowego Inspektoratu Weterynarii jest bezpłatny, a dodatkową atrakcją będzie ognisko. Początek imprezy o 17.00, a organizatorzy liczą na ładną pogodę i tłumy zainteresowanych świetną zabawą.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości