Reklama

Mężczyzna w sile wieku i starsza kobieta z koronawirusem! Rośnie liczba osób zakażonych [AKTUALIZACJA]

27/03/2020 08:39

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (27.03) o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Podlaskiem. Tym razem to m.in. mężczyzna w sile wieku oraz starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego.

Badania laboratoryjne wykazały dodatni wynik u mężczyzny w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, który zgodnie z zaleceniem lekarza jest w kwarantannie domowej oraz u starszej kobiety z powiatu łomżyńskiego, która również ze względu na dobry stan zdrowia jest w kwarantannie domowej - wynika z informacji przekazaych przez Podlaski Urząd Wojewódzki.

PUW informując dziś rano o trzech nowych przypadkach w województwie podlaski podał, że trzeci przypadek dotyczy starszego mężczyzny z Białegostoku, który jest hospitalizowany w szpitalu MSWiA w Białymstoku. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku sprostowała jednak, że trzecią osobą hospitalizowaną w szpitalu MSWiA jest starsza kobieta. 

Reklama

Liczba osób zakażonych w Łomzy i powiecie łomżyńskim rośnie. Wczoraj informowaliśmy, że badania wykazały dodatni wynik u kobiety w sile wieku z Łomży oraz u dwóch mężczyzn z powiatu łomżyńskiego: 

[AKTUALIZACJA 14:00] 

Mamy informację o kolejnym potwierdzonym przypadku koronawirusa w województwie podlaskim. Badania laboratoryjne wykazały dodatni wynik u starszej kobiety z Białegostoku, która przebywa w izolacji domowej zgodnie z zaleceniem lekarza. 

Oznacza to, że w Podlaskiem jest już 17 potwierdzonych laboratoryjnie przypadków zakażenia koronawirusem. Na chwilę obecną w Polsce odnotowano  1289 potwierdzonych przypadków zakażenia. 16 osób zmarło.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości