Ponad 2,5 promila miał w organizmie kierowca, który wpadł w ręce kolneńskiej drogówki. Mężczyzna wiózł w takim stanie swojego znajomego.
- Wczoraj po południu, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej seata. Okazało się, że za jego kierownicą siedział nietrzeźwy 39-latek. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie, mieszkaniec powiatu kolneńskiego wiózł też swojego znajomego - relacjonuje oficer prasowy KPP w Kolnie.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
zdj. KPP Kolno