38-letni mieszkaniec Łomży odpowie za uszkodzenie zaparkowanego samochodu. Teraz grozi mu więzienie. - Sprawca w skodzie zarysował nożem cały bok auta - informuje łomżyńska policja.
Do łomżyńskich policjantów zgłosiła się 45-latka. W jej skodzie zarysowany został cały bok. Kobieta poinformowała policjantów, że auto zaparkowała przed swoim domem dzień wcześniej. Straty oszacowała na około 2 tysiące złotych.
- Pracujący nad sprawą łomżyńscy śledczy, w oparciu o zabezpieczony monitoring, ustalili podejrzanego. Kryminalni zatrzymali 38-latka w jego domu. Łomżanin nie krył zdziwienia, kiedy do jego drzwi zapukali policjanci. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut zniszczenia mienia - informuje oficer prasowy KMP w Łomży
Reklama
Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. KMP w Łomży