Reklama

Mieszkaniec Łomży ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Trafił do więzienia

14/10/2022 13:23

Kryminalni z KMP w Łomży zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Łomżyński sąd wydał za nim list gończy.

Poszukiwany wpadł wczoraj. 

- Za 38-latkiem wydany był list gończy przez Sąd Okręgowy w Łomży. Mężczyzna ukrywał się, ponieważ groziło mu 4 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przetwarzanie substancji psychotropowych. Łomżanin nie krył zdziwienia kiedy z samego rana do drzwi jego mieszkania zapukali policjanci. 38-latek nie uniknie już zasądzonej kary - podaje łomżyńska policja.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.      

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości