22-latek z gminy Zbójna chciał kupić konkretny model sportowych butów. Opublikował ogłoszenie w Internecie. Ostatecznie stracił 480 zł.
W środę (27.12) do łomżyńskich policjantów zgłosił się mieszkaniec gminy Zbójna oszukany podczas internetowych zakupów.
- 22-latek przed świętami na jednym z portali społecznościowych wystawił ogłoszenie, że kupi konkretny model sportowych butów. Jeszcze tego samego dnia odezwał się do niego sprzedający właśnie ten model obuwia. Podał cenę towaru i 22-latek przelał na wskazane konto 480 złotych. Sprzedający zapewniał, że jak najszybciej wyśle obuwie. Przez kilka dni termin wysyłki się opóźniał, a następnie kontakt z oszustem urwał się. Do chwili obecnej pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru, ani też zwrotu pieniędzy - relacjonuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Reklama
Po raz kolejny funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności i rozsądku przy zakupach internetowych.
Źródło: KMP Łomża