Reklama

Mustangi przyjechały do Łomży [FOTO]

26/08/2022 13:20

Mustang to ikona sama w sobie. Łomża znalazła się na trasie przejazdu tych kultowych aut.

W piątek (26.08) w łomżyńskim amfiteatrze oglądać można mustangi.

Wszystko w ramach Classic Mustang Rally, na trasie którego znalazło się nasze miasto. 

- Kochamy mustangi za wygląd, za silniki, szczególnie brzmienie silnika. To klasyk amerykańskiej motoryzacji. Żaden samochód nie wywołuje tyle emocji co mustang. Nie wiem czy to jest spełnienie marzeń z dzieciństwa, ale bardzo dużo ludzi się interesuje, chciałoby posiadać takie auto. Jak się wsiada, to się człowiek przenosi o kilka dekad do tyłu - mówi Witold Koral z ekipy serwisowej. - Trzeba się skupiać na jeździe, kontrolować wskazania zegarów. Z częściami nie ma problemów. Problem jest tylko, żeby znaleźć odpowiednią osobę, żeby oddać to do naprawy w razie jakichkolwiek kłopotów - dodaje. 

Reklama

Pojazdom można przyglądać się do godz. 15:00. Kolejnym i jednocześnie ostatnim miejscem, które odwiedzą mustangi, będzie Ruciane Nida. Tam auta zostaną dwa dni. 

Rajd zorganizowało Stowarzyszenie Mustang Club Polska. Jest to jego czwarta edycja. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości