Kierowca chryslera nie zastosował się do znaku "STOP". W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna ma podwójny zakaz kierowania pojazdami i jest poszukiwany przez prokuraturę.
Kierujący chryslerem wpadł w ręce policji wczoraj na ulicy Nowogrodzkiej w Łomży.
- W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że 32-latek posiada podwójny zakaz kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości. Zakazy te obowiązują do 2025 roku. Ponadto mundurowi ustalili, że mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę Warszawa - Mokotów celem ustalenia miejsca pobytu. Policjanci odholowali jego samochód na parking strzeżony, a on sam odpowie teraz przed sądem - informuje łomżyńska policja.
Reklama
Za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został pouczony.
zdj. KMP w Łomży