Reklama

Nie żyje Edward Łada, wieloletni wójt gminy Piątnica

19/06/2019 14:58

W środę zmarł nagle Edward Łada, radny Powiatu Łomżyńskiego, a wcześniej wieloletni włodarz gminy Piątnica. Samorządowiec odszedł w wieku 68 lat.

Edward Łada urodził się 27 lipca 1950 roku w Zabawce. Za miesiąc ukończyłby 69 lat. Politycznie związany był z Polskim Stronnictwem Ludowym. Wieloletni wójt gminy Piątnica w radzie powiatu łomżyńskiego zasiadał w pierwszej i obecnej, szóstej kadencji

Jak przekazuje starosta Lech Szabłowski, Edward Łada dał się poznać jako człowiek przyzwoity, porządny i uczynny, a także wyrazisty w swoich poglądach, również tych politycznych.

Zaledwie kilka dni temu Łada wraz z 25-osobową delegacją Powiatu Łomżyńskiego przebywał z oficjalną wizytą w Powiecie Dingolfing - Landau w Bawarii, której motywem przewodnim był przede wszystkim Jubileusz 20-lecia współpracy samorządów.

Reklama

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Edwarda Łady odbędą się w dniu 21 czerwca 2019r. o godz. 11.30 w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Piątnicy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości