Nielegalnie przekroczyli granicę, a w głąb kraju przemieszczali się busem. Zostali zatrzymani w Piątnicy.
Jak relacjonuje nam nasz Czytelnik, do zatrzymania busa doszło przed godziną 18.
Na tę chwilę nie znamy szczegółów dotyczących okoliczności zatrzymania busa, ani też dokładniej ilości skrytych w peugeocie nielegalnych imigrantów.
Czynności procesowe z zatrzymanymi osobami były wykonywane przez policję na terenie Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy, przy współpracy ze Strażą Graniczną.
Do sprawy wrócimy jutro!