Reklama

Nietrzeźwi kierowcy w Łomży

10/10/2022 12:38

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Mężczyźni wpadli na ul. Jatkowej i Nowogrodzkiej.

Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany w sobotni wieczór na ulicy Jatkowej.

- Policjanci z patrolówki zatrzymali tam do kontroli forda. W trakcie rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy, on sam trafił pod opiekę rodziny - relacjonuje łomżyńska policja.

Drugi mężczyzna wpadł minionej nocy na ul. Nowogrodzkiej. 

- Policjanci z drogówki zatrzymali tam renault. Od siedzącego za kierownicą 25-latka policjanci również wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna także stracił prawo jazdy

Reklama

Policjanci przypominają, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości