Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Mężczyźni wpadli na ul. Jatkowej i Nowogrodzkiej.
Pierwszy nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany w sobotni wieczór na ulicy Jatkowej.
- Policjanci z patrolówki zatrzymali tam do kontroli forda. W trakcie rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy, on sam trafił pod opiekę rodziny - relacjonuje łomżyńska policja.
Drugi mężczyzna wpadł minionej nocy na ul. Nowogrodzkiej.
- Policjanci z drogówki zatrzymali tam renault. Od siedzącego za kierownicą 25-latka policjanci również wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna także stracił prawo jazdy
Reklama
Policjanci przypominają, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.
zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży