Reklama

Nietrzeźwi w rękach łomżyńskiej policji

28/11/2022 09:27

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwoje nietrzeźwych kierowców. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy z nietrzeźwych kierowców został zatrzymany w okolicach Drozdowa.

- Policjanci z posterunku z Piątnicy zatrzymali tam do kontroli renault. W trakcie rozmowy z kierowcą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy, on sam trafił pod opiekę rodziny.

Na ul. Wojska Polskiego w ręce policji wpadła 35-letnia kobieta. Policjanci zatrzymali mitsubishi do kontroli, bo kierująca nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Reklama

- Policjanci z drogówki zatrzymali tam mitsubishi, ponieważ siedząca za kierownicą kobieta nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie rozmowy z 35-latką policjanci również wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta także straciła prawo jazdy.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości