Reklama

Nietrzeźwy kierowca wpadł na Alei Legionów

21/11/2022 10:45

Łomżyńscy policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który wsiadł za kierownicę po alkoholu. To mieszkaniec powiatu zambrowskiego.

- Po północy, policjanci z łomżyńskiej patrolówki na Alei Legionów zatrzymali do kontroli audi. Podczas rozmowy z kierowcą mundurowi wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 48-latek miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie - informuje łomżyńska policja. - Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy. Mieszkaniec powiatu zambrowskiego został przekazany żonie, a jego audi trafiło na parking strzeżony.

Mężczyzna odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości