21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem odnotowano w województwie podlaskim. Wśród chorych są trzy osoby z Łomży. Jedna z nich hospitalizowana jest w łomżyńskim szpitalu.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziestu jeden kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1592 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.
Dzś Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o trzydziestym dziewiątym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19.
"To kobieta w wieku 90 lat, mieszkanka powiatu augustowskiego. Miała choroby współistniejące" - czytamy w komunikacie.
Reklama
Resort zdrowia przekazał, że w Polsce potwierdzono 910 przypadków zakażenia. Najwięcej w województwach: mazowieckim (164), wielkopolskim (123), małopolskim(103). Zmarło 11 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 79 240 /2 293 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).