O sześciu nowych przypadkach koronawirusa poinformowało w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych jest młoda kobieta z powiatu łomżyńskiego.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1139 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały kolejne trzy osoby (w sumie 911): młoda kobieta z Suwałk, mężczyzna w sile wieku z Łomży, starszy mężczyzna z Łomży.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 56 090/1 869 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Przypomnijmy, że tylko wczoraj Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o 31 nowych przypadkach koronawirusa w Podlaskiem. Wśród chorych są młode osoby i dzieci z Łomży: