Reklama

Nowe zakażenie w powiecie łomżyńskim

15/08/2020 10:35

O sześciu nowych przypadkach koronawirusa poinformowało w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych jest młoda kobieta z powiatu łomżyńskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, hospitalizowana w ZOL w Szczuczynie,
  • starsza kobieta z powiatu siemiatyckiego, hospitalizowana w Szpitalu Powiatowym w Bielsku Podlaskim,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 1139 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały kolejne trzy osoby (w sumie 911): młoda kobieta z Suwałk, mężczyzna w sile wieku z Łomży, starszy mężczyzna z Łomży.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 56 090/1 869 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Przypomnijmy, że tylko wczoraj Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o 31 nowych przypadkach koronawirusa w Podlaskiem. Wśród chorych są młode osoby i dzieci z Łomży:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości