Testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kobiety w sile wieku z powiatu łomżyńskiego. To 379. potwierdzony przypadek zakażenia COVID-19 w Podlaskiem.
Dziś rano Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego.
To kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, przebywa w izolacji domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. W Łomży i powiecie łomżyńskim odnotowano do tej pory 38 zakażeń. 33 osoby wyzdrowiały.
W Podlaskiem potwierdzono dotąd 379 przypadków zakażneia COVID-19. Do tej pory wyzdrowiało 210 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 14 242/700 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).