Święta spędzili w Łomży. W połowie stycznia wrócili do Islandii, gdzie mieścił się ich dom. W tragicznym wypadku w Skötufjörður zginęła 30-letnia Kamila, później zmarł 1,5-roczny Mikołaj. O dar nieba dla zmarłych i błogosławieństwo dla ocalałego z wypadku Tomasza będzie można modlić się w łomżyńskich parafiach.
Na prośbę pogrążonych w żałobie znajomych informujemy, że w najbliższych dniach odprawione zostaną msze święte o dar nieba dla tragicznie zmarłych Kamili i Mikołaja oraz o Boże Błogosławieństwo dla Tomasza.
24.01 (niedziela):
Parafia PW. ŚW. Andrzeja Boboli - godzina 9:00.
Parafia PW. Bożego Ciała- godzina 12:00
26.01 (wtorek)
Parafia PW. Miłosierdzia Bożego - godzina 19:00.
"W imieniu przyjaciół Kamili chciałabym poprosić by każdy z Was w miarę możliwości pojawił się we Wtorek przed Mszą o godzinie 18:30 przy Ołtarzu przed Kościołem byśmy wspólnie mogli zapalić znicze ku Pamięci zmarłych" - przekazuje Sandra, organizatorka ostatniej zbiórki, którą wsparło ponad 1270 osób. Kwota zebrana podczas ostatniej zbiórki została przekazana bezpośrednio na numer konta mamy śp. Kamili.
Przypomnijmy, że do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na terenie Islandii. Młoda rodzina z Łomży mieszkała we Flateyri i była w drodze do domu po powrocie z Polski, gdzie spędzali święta. Auto, którym podróżowali, wpadło do zatoki w Skötufjörður. Niestety, podróżująca autem 30-letnia Kamila zmarła, później odszedł również 1,5-roczny Mikołaj. Wypadek przeżył jedynie Tomasz.